Miodożer

Kim jest Miodożer ?

Z dowodu i urzędu Marcin Zając, ale w świecie sportu i internetu po prostu Miodożer. Gdy zapytasz o niego klientów, najczęściej użyją wulgarnego epitetu na „ch”, co on kwituje złowieszczym i szyderczym śmiechem. Wie, że chwilę później z ekscytacją gadają już o efektach, które osiągnęli w trakcie tej kompletnie niesztampowej współpracy. 

Treningowo i zawodowo – człowiek orkiestra. Niekwestionowany fachura, zawodnik MMA, absolutny perfekcjonista. Studia, kursy oraz regularne dokształcanie i poszerzanie wiedzy w oparciu o wiarygodne naukowe badania, a przede wszystkim lata doświadczenia sprawiły, że trafiasz nie tylko w ręce pasjonata, ale przede wszystkim profesjonalisty. Człowieka, dla którego obiecujące cyferki na monitorze aktywności są bardziej satysfakcjonujące niż właściwe 7 liczb z LOTTO zdobytych jeszcze przed losowaniem. 

Niezależnie od tego, czy jesteś zawodnikiem i szukasz fachowego wsparcia w drodze do sportowego sukcesu na najwyższym poziomie, czy człowiekiem, dla którego orbitrek brzmi jak nowo odkryta planeta – razem znajdziecie sposób na skuteczny i satysfakcjonujący trening. Tak, by był bezpieczny, kompleksowy i efektywny. A przede wszystkim skrojony na miarę – specjalnie dla Ciebie. 

Prywatnie – największy fan kofeiny, jakiego spotkacie, pochłaniacz zatrważających ilości jedzenia (też tak będziesz mógł!), entuzjasta gotowania i pieczenia, wielki fan Szwecji i wikingów. W efekcie także najwierniejszy kompan, wyrzutnia zabawek i podawacz karmy dla Flokiego – psa rasy border collie. 

A za chwilę być może również Twój trener personalny.